Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/themes/salient/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45
Startuję do Parlamentu Europejskiego - Urszula Pasławska

To już oficjalne! Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, żeby wykonać zadania, do których dziś publicznie się zobowiązuję. 

Moje cele w PE: 

  • Przywrócenie małego ruchu granicznego z Obwodem Kaliningradzkim i wprowadzenie ułatwień w ruchu transgranicznym z Białorusią. Warmia, Mazury, Podlasie są wrotami Europy na Wschód, które trzeba szerzej otworzyć.
  • Zlokalizowanie na Warmii, Mazurach i Podlasiu nowej instytucji unijnej zajmującej się współpracą z krajami wschodu. Mieszkańcy muszą wreszcie czerpać wymierne korzyści z ważnego sąsiedztwa.
  • Pozyskanie więcej pieniędzy z UE dla rolników, przedsiębiorców, samorządów, szkół, organizacji pozarządowych. Wiem, jak to zrobić – jako wicemarszałek województwa negocjowałam regionalny program operacyjny i wdrożyłam blisko miliard EUR w lokalną gospodarkę.
  • Ułatwienie inwestowania na Warmii, Mazurach i Podlasiu, co oznacza zmiany niektórych zapisów programu Natura 2000. Ochrona przyrody jest ultraważną sprawą, ale musi być prowadzona w sposób zrównoważony.
  • Reprezentowanie w Brukseli każdej polskiej kobiety, każdej matki. Potrzebujemy więcej pieniędzy z UE na dokształcanie kobiet, na żłobki i przedszkola, na upowszechnianie elastycznego czasu pracy, na opiekę senioralną, na wsparcie ludzi z niepełnosprawnościami.
  • Ścisła współpraca z samorządami, organizacjami pozarządowymi, mniejszościami narodowymi, szkołami i generalnie wszystkimi zainteresowanymi. Tak, by każdy mieszkaniec Warmii, Mazur i Podlasia miał świadomość, że jestem jego przedstawicielem w Parlamencie Europejskim.

Proszę o głos w wyborach 26 maja. Razem osiągniemy wszystkie zamierzone cele!

Zostaw komentarz