Mowa oczywiście o Władysławie Kosiniaku – Kamyszu, kandydacie PSL – Koalicji Polskiej. Tylko on ma szansę uporządkować Polskę, pogodzić zwaśnionych Polaków i otworzyć nasz kraj na prawdziwe wyzwania XXI wieku.

Tylko nowy, niezależny i odpowiedzialny prezydent zmieni nasz kraj na lepsze. W najnowszym sondażu prezydenckim Władysław Kosiniak – Kamysz 🍀 jako jedyny wygrywa z Andrzejem Dudą. Na razie w II turze, lecz od czegoś trzeba zacząć 🙂 Co więcej, na Kosiniaka stawiają ludzie młodzi: większość Polaków poniżej 31 roku życia uważa, że prowadzi najlepszą, najmocniej trafiającą do nich kampanię. To bardzo dobre wiadomości na dwa miesiące przed wyborami .

Centrowy i racjonalny Władysław Kosiniak – Kamysz będzie prezydentem każdego Polaka. Nie tak jak obecny, który w wywiadzie w 2017 roku powiedział oficjalnie, że reprezentuje jedynie tych którzy na niego głosowali. Jest konkretny i kompetentny, posiada dobry program, potrafi łączyć ludzi. Wierzę, że 10 maja zaskoczy wszystkich sceptyków, na czym skorzysta każdy z nas.

Prezydent Władysław Kosiniak – Kamysz to #NadziejaDlaPolski.

Zostaw komentarz