PolitykaPSL

Nasz prezydent, Władysław Kosiniak – Kamysz

Ostatnio w Polsce pogłębia się stan coraz większego nieuporządkowania. Zamieszanie z wyborami, tarczą antykryzysową, w służbie zdrowia czy oświacie nie służy nikomu z nas. Żeby nieład zamienił się w porządek, potrzebne jest działanie, potrzebny jest prawdziwy gospodarz – wiarygodny perspektywiczny prezydent.

Wszyscy wiemy, że rzeczy pozostawione samym sobie niszczeją. Że jeśli nie będziemy dbać o dom, po jakimś czasie zacznie zamieniać się w ruinę. I niestety taką sytuację obserwujemy obecnie w kraju. Po prostu obecny prezydent nie ma pomysłu na Polskę, jego formuła się wyczerpała, razem ze swoim obozem politycznym nie dba o Polaków, ale o utrzymanie władzy za wszelką cenę.

Żeby z chaosu wyłonił się porządek, potrzebna jest energia. Nowa energia, jaką wyzwoli w Polakach nowy prezydent. Najlepszym kandydatem jest Władysław Kosiniak – Kamysz, polityk doświadczony i perspektywiczny, który ma koncepcję nowoczesnej Polski, realny konkretny program. 

Przetrwajmy więc jakoś do wyborów, a później razem z prezydentem Kosiniakiem – Kamyszem zaczniemy porządkować Polskę. Mamy szansę żyć w lepszym kraju, wykorzystajmy ją jak najlepiej!

Zostaw komentarz