Skip to main content

Polska w 2019 roku potrzebuje pokoju i spokoju. Polacy potrzebują polityków, którzy skutecznie zadbają o zwykłe codzienne sprawy. Jako dobra gospodyni zawsze jestem blisko ludzi. Jako polityk dążę, by w naszym kraju zapanowała zgoda i równowaga.

W Sejmie pracuję od 2012 roku. Moje priorytety to rozwój regionu, lepsza i bardziej sprawiedliwa polityka społeczna, wsparcie małej i średniej przedsiębiorczości, pomoc rolnikom czy promowanie odnawialnych źródeł energii. Sprawy, którymi w nowej kadencji zajmę się w pierwszej kolejności to: zwolnienie rent i emerytur z podatku, dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, podwyższenie dopłat rolniczych do 280 EUR / ha, upowszechnienie odnawialnych źródeł energii jako sposobu na tani prąd i czyste powietrze. To zadania, do których już dziś się przed Państwem zobowiązuję.

Przez ostatnie cztery lata byłam współautorką ponad 20 projektów ustaw, m.in. o zwolnieniu rent i emerytur z podatku. Złożyłam łącznie 74 interpelacje, m.in, o przywróceniu małego ruchu granicznego z Obwodem Kaliningradzkim. Miałam 178 wypowiedzi, 36 zapytań i 2 pytania w sprawach bieżących. Należę do 18 zespołów i 5 delegacji parlamentarnych, pracuję w trzech komisjach stałych.

Obejmując mandat poselski podpisałam z Państwem kontrakt, który staram się realizować najlepiej jak potrafię. Jeśli potrzebujecie Państwo mojej interwencji, proszę o kontakt. Czekam także o uwagi i sugestie, co Państwa zdaniem należy jak najszybciej zmienić w naszym kraju.

Mój adres: urszula@pasławska.pl

Możecie też pisać do mnie na Facebooku. Razem stworzymy i zrealizujemy najlepszy program dla Polski, bez względu na wiek, płeć, status majątkowy, społeczny czy wyznanie!  

Leave a Reply

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję