Skip to main content

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna głosy na mnie i każdego kandydata Polskie Stronnictwo Ludowe. Dzięki Wam zdobyłam ponad 19, 5 tys. głosów, a PSL – Koalicja Polska blisko 9 proc. w Polsce. Wynik jest wyróżnieniem, ale głównie zobowiązaniem do jeszcze cięższej pracy dla Was.

Dziękuję za ciepłe słowa, nie spodziewałam się aż tylu gratulacji. Nowy sezon polityczny rozpoczynam więc z radością, nadzieją i zapałem. Macie we mnie swojego człowieka – swoją Dobrą Gospodynię – w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Zawsze i w każdej sprawie możecie się do mnie zwrócić. 
Zawsze możecie też liczyć na wsparcie całego PSL z Władysławem Kosiniakiem – Kamyszem na czele. Nasz projekt stworzenia racjonalnego centrum spotkał się z akceptacją, będziemy więc go umacniać i rozwijać. Idziemy do Sejmu, żeby uporządkować Polskę i przywrócić Polakom braterstwo. Z Państwa wsparciem uda się dokonać cudów, jak mówił Wincenty Witos. 


Leave a Reply

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję