Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/themes/salient/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45
Wesołych Świąt! - Urszula Pasławska

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej oczekiwane dni w roku 🙂 Życzę Polkom i Polakom spokoju, rodzinnego szczęścia, okazji do pojednania. Niech święta natchną nas dobrą energią na cały nadchodzący rok.

Życzę Państwu, żeby nadchodzące święta stały się okazją do duchowych refleksji, budowania więzów z rodziną i przyjaciółmi.

Życzę nam, żebyśmy zawsze potrafili ze sobą rozmawiać, doceniali to, co posiadamy. Wierzyli we własne marzenia i mieli odwagę wcielać je w życie. Żeby starsi Polacy nie musieli martwić się o opiekę medyczną, a młodsi o finanse, każdy z nas żył w przyjaznym państwie w którym jest miejsce dla każdego, niezależnie od poglądów, wieku, miejsca zamieszkania.

Dziękuję za wspólne działania i siłę naszej ludowej wspólnoty. Każdego dnia z sukcesami służymy Polsce i Polakom. Wierzę, że w 2020 r. nadejdzie nasz czas.

Zostaw komentarz