Skip to main content

Po co rządzącym rejestr ciąż? To stary numer starego kawalera – odwracanie uwagi od naprawdę ważnych tematów. Tej skali inflacji, drożyzny, nie przykryje jednak żadna ustawka – mówiłam w Kropka nad i w TVN24 .

🍀 Rząd nie widzi prawdziwych problemów kobiet. Na przykład braku dostępu do ginekologa na wsi – trzy miliony Polek nie chodzi w ogóle do ginekologa! I tym powinien się zająć.
🍀 W edukacji potrzebna jest zmiana podstawy programowej, nie próby indoktrynowania młodzieży przez ministra Czarnka. Jako mama ucznia chciałabym, żeby moje dziecko w szkole uczyło się krytycznego myślenia, nie zbędnych formułek. Szkoły potrzebują dofinansowania, nauczyciele godziwych pensji.
🍀 Polska nie dostaje miliardów euro z KPO? My jako demokratyczna opozycja zrobiliśmy wszystko, żeby pieniądze służyły Polakom. PiS zgodził się na powiązanie wypłaty środków z praworządnością, musi więc wykonać swoje własne zobowiązania. Kto głosuje przeciwko praworządności, głosuje przeciwko pieniądzom z UE i przeciwko Polsce.

Leave a Reply

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję