Skip to main content

Polskie Stronnictwo Ludowe ma plan na rozwój małych i średnich firm, czyli odbicie gospodarcze po rządach PiS. W poniedziałek 29. 08 przedstawiliśmy go na konferencji w Olsztynie razem z Władysławem Kosiniakiem – Kamyszem, prezesem PSL i Gustawem Brzezinem, marszałkiem województwa warmińsko – mazurskiego.

Co proponujemy ? Po pierwsze: dobrowolny ZUS, czyli ograniczenie kosztów o co najmniej 2 tys. zł miesięcznie. Po drugie: zamrożenie cen energii dla małych i średnich firm na poziomie czerwca 2022 roku – projekty ustaw złożyliśmy już w Sejmie. Po trzecie: TU I TERAZ oczekujemy wznowienia produkcji we wszystkich zakładach azotowych w Polsce oraz natychmiastowej obniżki cen nawozów dla rolników w celu zmniejszenia cen żywności. Po czwarte: przygotujemy umowę społeczna państwo – przedsiębiorcy o niezmienianiu przepisów gospodarczych i podatkowych.

Polscy przedsiębiorcy potrzebują tlenu i wiatru w żagle, a nie ciągłego rzucania kłód pod nogi. I zrobimy to!

Leave a Reply

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję