Skip to main content

Tworząc przyszłość, w której chcemy żyć, musimy wspierać ludzi aktywnych, młode rodziny oraz seniorów. W trudnych czasach liczą się konkrety, dlatego proponujemy Uczciwy Plan dla Polski – mówiłam w wywiadzie dla Tygodnika Szczytno.

Skupiamy się na tym, co jest najważniejsze i najbardziej doskwiera Polakom. Odpowiedzialną politykę tworzy się na pokolenia, nie na strategię wygrania wyborów. Polityka społeczna musi być więc zmieniana pod bieżące potrzeby ludzi. Dlatego Uczciwy Plan dla Polski składa się z trzech propozycji: dla seniorów, młodych i ludzi aktywnych.

W skład tego pakietu wchodzą trzy propozycje: dziedziczenie emerytur, pomoc w kupnie mieszkania oraz całkowite zwolnienie ze składek dochodów z nadgodzin lub drugiej umowy o pracę. Liczymy na Państwa wsparcie, razem zrobimy więcej i lepiej.

Tutaj możecie przeczytać cały wywiad https://tygodnikszczytno.pl/PSL_przedstawia_Uczciwy_Plan_dla_Polski_rozmowa_z_poslanka_Urszula_Paslawska-n18245.html

Leave a Reply

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję