Skip to main content

Za nami Krajowe Święto Ludowe w Gdyni, wiele dobrych spotkań i konkretnych planów na przyszłość.

Idziemy trzecią drogą, bo nie chcemy tego co jest ani powrotu tego co było. Czasy się zmieniają, potrzebne są nowe rozwiązania. My mamy plan i wiemy jak to zrobić.

Po pierwsze: przywrócimy szacunek dla ludzi ciężkiej pracy. Proponujemy dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, zwolnienie z podatków dochodów z nadgodzin i dodatkowej pracy, prosty i stabilny system podatkowy.

Po drugie: szansą na rozwój są odnawialne źródła energii. Dzięki nim będziemy mieć tani prąd, czyste powietrze i nowe dobrze płatne miejsca pracy. A także bezpieczeństwo energetyczne, bo nie trzeba będzie importować gazu z Rosji.

Po trzecie: uzdrowimy usługi publiczne: służbę zdrowia, edukację, sądownictwo, administrację. Zyski spółek państwowych powinny iść na ten cel, nie do prywatnych kieszeni ludzi z partii rządzącej.

Po czwarte: zgoda buduje. Nie wchodzimy w wojny na górze, ale łączymy Polaków i łączymy tradycję z nowoczesnością. To nasze wspólne zobowiązanie, za którym wszyscy się opowiadamy.

Leave a Reply

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję