Skip to main content

Wiemy jak to zrobić. Odpowiedzi znajdziecie są w moim konkretnym i realnym Pakcie dla Wędkarzy.

Mój Pakt dla Wędkarzy wygląda następująco:

1. Stop masowym odłowom sieciowym na jeziorach i rzekach! Zatrzymamy masowe odłowy, w pierwszej kolejności tarlaków. Wtedy do jezior i rzek wrócą ryby, a w ślad za nimi wędkarze. Wtedy sezon turystyczny w Polsce będzie trwał nawet przez cały rok. Polskie jeziora i rzeki będą służyć wszystkim Polakom do rekreacji i wędkarstwa. 


2. Ochronimy wody śródlądowe i zwrócimy je Polakom! Sprawimy, że kary za kłusownictwo i zatruwanie wód będą bardzo surowe.Stworzymy nowoczesną Straż Ochrony Przyrody, policję ekologiczną na wzór amerykańskiej U.S. Fish and Wildlife Service (fws.gov), która będzie sprawnie ścigała trucicieli, nielegalne zrzuty ścieków i kłusowników. 

3. Rozwiniemy polskie wędkarstwo! Wprowadzimy jednolitą opłatę za wędkowanie w całej Polsce.  Zainwestujemy w rozwój wędkarstwa – w budowę przystani, slipów oraz obiektów agroturystycznych. Będziemy popularyzować wędkarstwo jako fantastyczny sport i sposób na dobre życie w zgodzie z naturą. 

Popierasz? Głosuj na listę nr 2. Głos na PSL=inwestycja w dobrą przyszłość wędkarstwa.

Leave a Reply

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję